Kontakt

PSYCHOLOGICKÁ AMBULANCE

Hlaváčkovo nám. 1

796 01 Prostějov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Psychologové

Mgr. Ingrid Nezdobová – dětský klinický psycholog

Vystudovala psychologii na FFMU v Brně, má atestaci z klinické psychologie (1997), specializaci v systematické psychoterapii (2001) a atestaci z dětské klinické psychologie (2008). V klinické psychologii pracuje od roku  1994. Specializuje se na dětskou klinickou psychologii. V rámci psychoterapie se věnuje individuální dětské psychoterapii a rodinné systematické terapii. Absolvovala psychoterapeutický výcvik v systemické rodinné terapii a psychoterapeutický výcvik v kognitivně-behaviorální terapii.

 

Mgr. Iva Smutná – klinický psycholog

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci, má atestaci z klinické psychologie (2007). V roce 2011 ukončila psychoterapeutický výcvik v Gestlat terapii. Psychologické práci se věnuje od roku 2004. Specializuje se na klinickou psychodiagnostiku dospělých a individuální  a párovou systematickou psychoterapii dospělých. V terapeutické práci se věnuje gestalt – přístupu.

 

Mgr. Lenka Šubčíková - psycholog

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci. Je ve specializační přípravě v klinické psychologii, je absolventkou terapeutického výcviku v Gestalt – terapii. Psychologické práci se věnuje od roku 2000. Věnuje se psychodiagnostice a psychoterapii (krátkodobé i dlouhodobé) dospělých a psychodiagnostice a terapeutickému vedení dětí a dospívajících. Má rozsáhlé zkušenosti v práci s dětmi s handicapem. Specializuje se na vedení dětí s opožděným vývojem, mentálním postižením a kombinovaným postižením a práci s jejich rodinou.

 

Mgr. Monika Malá

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci . Je zařazena do specializační přípravy v klinické psychologii . Věnuje se psychodiagnostice a terapeutickému vedení dětí a dospívajících. Absolvovala výcvik v krizové intervenci a kurzy integrativní psychoterapie.

Interinvest Moravia, s.r.o. - správce portálu Můj Prostějov a dalších...

Interinvest Moravia na Google+
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich